Teknoloji

ZTE Axon 7, Android Oreo Beta ‘yı Test Etmeye Başladı.

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasında adından yavaş yavaş söz ettirmeye başlayan ZTE, Aralık ayında Axon 7 ‘nin bu yıl içerisinde Android 8.0 Oreo güncellemesini alacağını duyurdu. ZTE, kullanıcılara Android Oreo güncellemesinin Axon 7 modeline ne zaman geleceğini açıklamazken, yayımlanan raporlar güncellemenin Axon 7 ‘ye Nisan ayı başlarında gelebileceğini iddia etti. ZTE ‘nin yaptığı son hamlelere bakacak olursak;  Android Oreo beta programının ABD ‘de başlatılmasıyla birlikte yayımlanan raporların doğruluk payının arttığını söyleyebiliriz.

ZTE Axon 7 için yayımlanan ilk Android Oreo beta güncellemesinin getirdiği çok fazla bir değişiklik göremesek de ,şirketin son Ocak güvenlik düzeltme ekini de bu güncellemeye eklediğini söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, güncellemenin son sürümünün ZTE Axon 7 cihazlarına geleceği zamana kadar, Google Android telefonlar için kesinlikle birkaç güvenlik yamasını daha açığa çıkaracak gibi görünüyor. Daha öncede bahsettiğimiz gibi Android Oreo ‘nun Axon 7 cihazlarına ne zaman geleceği hakkında sadece tahminlerimiz var. Yayımlana Android Oreo Beta sürümlerinin piyasaya sürülmesine bakacak olursak birkaç ay içinde son sürüm olan Android Oreo ‘nun cihazlara geleceğini söyleyebiliriz.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close