Teknoloji

Xiaomi ‘nin Yeni Oyuncu Telefonu ”BlackShark” ile İlgili Yeni Bir Görüntü Ortaya Çıktı!!!

Xiaomi ‘nin piyasaya sürmeye hazırlandığı oyuncu telefonu BlackShark ile ilgili gün geçtikçe yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor.

İki ay önce Blackshark olarak adlandırılan gizemli bir telefon, Snapdragon 845 işlemci, 8 GB RAM ile AnTuTu ‘da göründü ve daha sonra akıllı telefonun özellikleri Geekbench ‘te onaylandı. Bunun üzerine 13 Nisan ‘da bir lansman düzenleneceği açıklandı. Bugün itibariyle ünlü paylaşım sitesi Weibo ‘dan gelen yeni bir sızıntı sayesinde, artık telefonun tasarımı hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. 

Yayınlanan görüntü; bizlere cihazın arka kasasını gösteriyor. Cihaz arka kasasında çift kamera sensörü ve bir tane LED Flaş sensörüne sahip durumda bulunuyor. Ayrıca cihazın üstüne monte edilen aparat da gözümüzden kaçmıyor. Yayınlanan bir rapor, Blackshark oyuncu telefonunun bir OLED ekran ve ekran üstü parmak izi tarayıcısı ile geleceğini iddia etti. Daha öncede belirtmiş olduğumuz üzere Blackshark oyuncu telefonu ile ilgili hâlâ bilinmeyenler bir çok konu var. 13 Nisan ‘da yapılacak olan lansmanda daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiz.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close