Teknoloji

The Walking Dead Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık – Andrew Lincoln –

2010 yılında başlayan ve kısa süre içerisinde tüm izleyicilerin beğenisini kazanan ve televizyon tarihinin en iyi dizileri arasında gösterilen zombi dizisi The Walking Dead, önümüzdeki sezon izleyicilerine adeta şok yaşatacak

2010 yılında başladığı ilk andan itibaren farklı bir dizi olduğunu herkese gösteren, reyting rekorları kıran, izleyicileri televizyonlara bağlayan, 8 sezondur aralıksız devam eden ve her sezonda farklı bir olayla izleyicileri şaşırtan The Walking Dead, çok sevilen bir karakterinin ayrılığıyla izleyicilere adeta şok yaşatacak. İlk bölümü itibariyle Şerif Rick Grimes karakteri olarak hayatımıza giren dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln ‘un 9.sezonundan itibaren The Walking Dead dizisinden ayrılması kesinlik kazandı.

Özellikle son birkaç sezonda yaşanan reyting düşüşleri, dizinin bir kısır döngü içerisinde devam etmesi, bazı oyuncular arasında yaşanan maddi sıkıntılar, dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln ‘un ayrılığına zemin hazırladığı iddia ediliyor. Aslında oyuncular arasında 9.sezonda yer alması beklenen en kesin isim ise dizide Daryl Dixon karakterine hayat veren Norman Reedus gibi görünüyor. Hatta AMC ‘nin Andrew Lincoln ‘un diziden ayrılmasından sonra Norman Reedus ‘a teklif götürerek dizinin yeni başrolu olmasını isteyeceği yönünde iddialar da var. Daha öncede belirttiğimiz gibi dizideki birçok oyuncunun daha durumu belirsiz; Maggie karakterine hayat veren Lauren Cohan, dizideki diğer rol arkadaşları kadar kazanmadığı için diziden zam istediğini zaten biliyoruz. Ayrıca Black Panther filmiyle yıldızlaşan Danai Gurira ‘nın da gelebilecek film tekliflerini değerlendirmek isteyebileceği için diziden ayrılma ihtimali olan isimlerin başında geliyor. Bu gibi daha birçok oyuncunun da durumu belirsiz… Ancak daha öncede bahsetmiş olduğumuz üzere dizinin Rick Grimes ‘ı Andrew Lincoln ‘a artık veda etme zamanımızın yaklaştığını sizlere söyleyebiliriz.

 

 

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close