Teknoloji

Samsung Galaxy X ‘e Ait Yeni Patent Görüntüleri Ortaya Çıktı!!!

Birkaç hafta önce, bir Samsung patentinde, iki ekranlı, menteşelerle ayrılmış, katlanabilen bir telefon görüntüsü paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde bu telefona oldukça benzer yeni bir patent görüntüsü ortaya çıktı. Yoksa ortaya çıkan bu patent, uzun süredir gündemi meşgul eden Samsung Galaxy X ‘e ait olabilir mi? 

 

Bu yeni patent görüntüsü bir kez daha LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarıldı ve yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, cihaz ZTE Axon M ‘ye oldukça benziyordu. Cihazın mekanizmasına gelirsek iki bağlı ekran orta kısımda bir menteşe ile sabitleniyor, bu sayede telefon hem arka tarafa hem de ön tarafa doğru kapanabiliyor.

Yayınlanan patent aynı zamanda bir dizüstü bilgisayar gibi “çadır” modunda kullanıldığını da gösteriyor. Aslında bu patent görüntüsüyle, birkaç hafta önce paylaştığımız patent görüntüsü arasında yalnızca birkaç tasarım farkı var.

Patentlerin hiçbir zaman piyasaya sürülme garantisi yoktur. Yani bu Samsung ‘un sadece üzerinde çalıştığı bir teknoloji de olabilir ve bunun piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close