Teknoloji

Samsung Galaxy S9 ‘un Üç Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!!!

Kullanıcılar tarafından oldukça merakla beklenen Samsung Galaxy S9 ile ilgili yeni haberler var; 27 Mart ‘ta piyasaya çıkması beklenen Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için üç adet kısa tanıtım videosu yayınlandı. Her üç video da 45 saniye uzunluğundadır ve her biri Galaxy S9 ‘un üst düzey özelliklerine dikkat çekmektedir.İlk video, Galaxy S9 ‘un stereo hoparlörleriyle ilgili kısa bir bilgi veriyor; daha sonra şelaleyi çekerken telefonun üzerine su gelmesiyle de IP68 su sertifikasına vurgu yapılıyor.

İkinci video ise daha çok Galaxy S9 ‘un kamerasıyla ilgili diyebiliriz. Belki de bir telefon için en önemli kamera özellikleri arasında yer alan diyafram aralığı ve düşük ışık foto çekimi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinde fazlasıyla var. Bu video da bu özelliklerin üzerinde durulmuş.

Üçüncü video ise AR emoji özelliğini kullanan kişileri gösteriyor. Animojiyi bilmeyenler için kısaca bahsedecek olursak; ilk önce fotoğrafınızı çekiyorsunuz daha sonra animoji sizin fotoğrafınızı tarıyor ve yüz hattınıza benzer bir animoji çıkarıyor. Daha sonra ortaya çıkan animoji yüz hareketlerinizi algılayarak sizi taklit ediyor.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close