Teknoloji

Samsung Galaxy S8, Android Oreo Güncellemesini Alıyor

Eğer bir Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus sahibiyseniz hiç şüphe yok ki Android 8.0 Oreo güncellemesinin telefonunuza ne zaman geleceğini merak ediyorsunuzdur. Tamamen emin değiliz ama şunu söyleyebiliriz ki, güncellemenin yakında geleceğine dair yeni gelişmeler var.

Galaxy S8 ‘in Android Oreo güncellemesinin kullanım kılavuzu Samsung ‘un Brezilya web sitesinde yayınlandı. Bu gelişmede Android Oreo güncellemesinin Galaxy S8 cihazlarına bir aydan kısa sürede geleceği anlamına geliyor.

Peki Android Oreo, cihazlarımıza hangi özellikleri getirecek ?

Android Oreo, geliştirilmiş güvenlik özellikleri ve daha iyi pil ömrü de dahil olmak üzere, bir çok yeni özellik getiriyor. Hatta Samsung, bir zamanlar TouchWiz olarak bilinen ve şimdi ise Samsung Experience olarak anılacak olan çekirdek işletim sisteminin üzerine kendi dokunuşlarını ekleyecek – bu yüzden bazı sürprizler olabilir. Bu özellikler Android Oreo güncellemesi ile gelecek son özellikler konumunda bulunuyor. Daha önce de bahsettiğimiz özellikleri de göz önüne alacak olursak Android Oreo güncellemesi oldukça kapsamlı bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

  

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close