Teknoloji

Oppo Realme 1 ‘in Özellikleri Sızdırıldı!!!

Oppo, Hindistan ‘da ”Realme” markası altındaki ilk akıllı telefonunu önümüzdeki günlerde piyasaya sürecek ve beklendiği gibi, söylentiler gün geçtikçe artmaya başladı.

Son yıllarda adından söz ettiren Çin ‘li akıllı telefon üreticilerinden olan Oppo, Realme 1 adlı yeni akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Birçok sızıntı ve görüntü akıllı telefonun tasarımlarını bizlere göstermiş olsa da bugün atılan bir tweet, Realme 1 ‘in tüm özelliklerini ortaya çıkardı.

Oppo Realme 1 ‘in özelliklerinden kısaca bahsecek olursak; 6 inç. IPS LCD ekrana sahip olacak Realme 1, 6GB RAM ve 128GB Depolama alanına sahip olacak ve MediaTek 6771 işlemcisinden güç alacak. Kamera kısmına gelecek olursak Realme 1, arka tarafta 13MP ‘lik bir sensöre, ön tarafta ise 8MP ‘lik bir sensöre sahip olacak. Pil olarak da 3410 mAh ‘lik bir batarya kullanılacak. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi Realme 1; parmak izi tarayıcısına sahip olmayacak ancak yüz tanıma kilidi ile kullanıcıların gönlünü almış olacak. Oppo Realme 1, 15 Mayıs ‘ta yapılacak olan lansmanda resmen tanıtılacak. Oppo Realme 1, ilk olarak Hindistan için çıkarılacak ancak ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de satışa sunulabilir.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close