Teknoloji

OnePlus 6 ‘nın Görüntüsü Şirketin CEO ‘su Tarafından Yayınlandı!!!

Herkes tarafından merakla beklenen OnePlus 6 ‘nın bir fotoğrafı şirketin kurucusu ve CEO ‘su Pete Lau bizzat kendisi tarafından Twitter ‘da yayınlandı.

Tweet hala Pete Lau ‘nun hesabında duruyor ve kasıtlı olup olmadığını ya da herhangi biri tarafından telefonun sızdırıldığını bilmiyoruz. Ancak şimdi bu resme sahip olduğumuza göre, fotoğraftaki bu iki telefona daha yakından bakabiliriz. 

Siyah model, arka kısımda ki yansımalardan da anlayabileceğimiz şekilde camdan yapılmış. Bununla birlikte, beyaz olan model bir gizem olmaya devam ediyor; OnePlus, OnePlus 5T ‘deki gibi bir Kumtaşı beyaz modeli sunuyor mu? Emin değiliz. Tıpkı OnePlus 5T ‘deki gibi OnePlus 6 ‘nın da arkada daha dayanıklı bir malzemeye sahip bir Kumtaşı Beyaz modeli sunacağını tahmin ediyoruz. Renkler bir yana, iki telefon da sızıntılarda karşılaştığımız gibi aynı model olduğu görünüyor; Çift kamera ve parmak izi tarayıcı aynı yerde bulunuyor. Herneyse OnePlus ile ilgili tüm detaylar amiral gemisinin yapılacak olan Lansmanında netleşecek. Ayrıca lansmanın 17 Mayıs ‘ta yapılacağını da unutmayalım…

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close