Teknoloji

OnePlus 6 için Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı!!!

OnePlus 6, yaklaşık iki hafta sonra Londra ‘da resmen tanıtılacak. Bu gelişme üzerine OnePlus, yeni amiral gemisinin tanıtım videosunu Twitter ‘dan yayınladı. Yayınladığı tanıtım videosunda OnePlus, akıllı telefonun süper slo-motion videolar kaydedebileceğine dair kısa bir ipucu verdi. Tanıtım videosu, OnePlus 6 ‘nın bir ampul patlaması, üzerinde bir miktar lastik ile sıkıştırılmış bir karpuz ve bir kabarcık patlaması gibi durumları slo-motion olarak kayıt ederek üst düzey bir performans sağladığını bizlere gösteriyor.

OnePlus 6 ‘nın tanıtım videosu ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, akıllı telefonun kamerası ile ilgi daha fazla detay ortaya çıktı. Bu özellik ile OnePlus, hem Sony hem de Samsung ile rekabet etmeyi hedefliyor. Her ikisi de 720p ‘de 960 fps ‘ye varan bir süper çekim kamerası sunuyor. En azından Galaxy S9 ’un 960 fps 720p ile eşleşebileceğini umuyoruz. Artık LG ’nin G7 ThinQ akıllı telefonun da bu özelliği var. Bu özelliği bir kaç yıl içinde daha fazla amiral gemisi telefonunda göreceğiz.

OnePlus 6 ‘nın özelliklerinden bahsedecek olursak; 19: 9 en boy oranına ve FHD + çözünürlüğüne sahip olacağını düşündüğümüz 6.28 inç. çentikli bir AMOLED ekrana sahip olacak. OnePlus 6, 6GB/8GB RAM ve 64GB/128GB dahili depolama alanına sahip bir Snapdragon 845 CPU ‘ dan güç alacak. Ayrıca OnePlus 6, arka tarafta 20MP + 16MP ‘lik çift kamera sensörüne, ön tarafta ise 16 MP ‘lik bir selfie kamera sensörüne sahip olacak. Bu özelliklerin tümü geçtiğimiz aylarda TEENA ‘da ortaya çıkmıştı. Ancak cihazın tüm özellikleri için resmi tanıtım lansmanına kadar beklememiz gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close