Teknoloji

OnePlus 5, Yüz Tanıma Özelliğini Almaya Başlayacak!!!

OnePlus 5T, son zamanlarda hayatımıza giren, oldukça beğenilen ve güvenli bulunan bir yüz tanıma sistemi olan Face Lock’u kullanan pek çok akıllı telefondan sadece birisidir. OnePlus, önceki modellerinin hiçbirinin yüz tanıma sistemine sahip olmamasına rağmen en azından bir modelinin -OnePlus 5- yakın zamanda Face Lock yüz tanıma sistemini alacağının sözünü verdi.

Geçtiğimiz hafta şirketin kurucu ortaklarından Carl Pei, yoğun talep nedeniyle Face Unlock’un OnePlus 5 modeline de geleceğini açıklamıştı.Bu açıklamaların üzerine OnePlus sözünü tutarak, Face Lock yüz tanıma sistemini OxygenOS open beta 3 programına kayıtlı olan OnePlus 5 cihazlarına aktarmaya karar verdi.

Face Lock ve Aralık ayı güvenlik ekinin yanı sıra, OxygenOS open beta 3, birkaç  iyileştirme ve birçok hata düzeltmesini içeriyor.

  • Face Lock Eklendi;
  • Titreşimler için optimizasyonlar;
  • 5G Wi-Fi bağlantı sorunu düzeltildi;
  • Genel hata düzeltmeleri ve geliştirmeler;
  • Aralık için Android güvenlik eki.

Güncellemenin parça parça cihazlara gönderildiğini unutmayın; bu nedenle, tüm OnePlus 5 cihazlarına gelmesi birkaç gün sürebilir. Ayrıca, güncellemenin 106 MB boyutunda olduğunu, büyük bir güncelleme olmadığını unutmayın.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close