Teknoloji

Nokia 8 Scirocco ve Nokia 2 Yeni Güncellemelerini Almaya Başladı!!!

Güncelleme açısından kullanıcılarını üzmeyen ve zamanında yayınlayan HMD Global, iki yeni akıllı telefonu için yeni güncellemeler yayınladı.

Bildiğimiz üzere Nokia, geçtiğimiz yıllarda Finli bir şirket olan HMD Global ‘e satılarak akıllı telefon dünyasında büyük bir yankı uyandırmıştı. HMD Global, Nokia ‘yı satın aldıktan sonra işini oldukça düzgün yapmış, çıkardığı akıllı telefonlarla kullanıcıların beğenisini kazanmış ve hatta güncelleme açısından da çıkarmış olduğu akıllı telefonlara sahip çıkmış ve kullanıcıları bu konularda hiç üzmemiştir.

Neyse konuya gelecek olursak; güncellemeler Nokia 8 Scirocco ve Nokia 2 için geliyor. Güncelleme, Mayıs ayı için Android güvenlik düzeltme ekine sahip durumda bulunuyor. Nokia 8 Sirocco için gelen güncelleme 82.5MB boyutunda bulunuyor ve ayrıca şu anda Hindistan ‘daki cihazları vuruyor. Nokia 2 için gelen güncelleme ise 88MB boyutunda bulunuyor ve şu anda hem Hindistan ‘daki hem de ABD ‘deki cihazları vuruyor. Ayrıca şundan da bahsedecek olursak güncellemeler sadece Aylık Düzeltme Ekleriyle birlikte geliyor. – Herhangi büyük bir değişiklik olmayacak – Güncellemeler OTA üzerinden dağıtıldığı için güncellemeler hemen telefonunuza gelmeyebilir o yüzden sabırlı olmanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close