Teknoloji

iPhone X Plus ‘ın Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!!!

2018 yılında üç yeni iPhone piyasaya sürerek rakiplerine gözdağı vermeyi planlayan Apple, ilk olarak iPhone X Plus olarak adlandırılan 6.5 inç OLED ekranlı amiral gemisini piyasaya sürecek. iPhone X Plus, iPhone 8 Plus ile aynı boyutta olacak ve muhtemelen çentik kullanılan, çerçevesiz tasarıma sahip olacaktır.

Yayınlanan raporlar, ikinci model olan daha küçük iPhone ‘un 6 inç LCD panel yerine 6,1 inç LCD panel ile geleceğini söylüyor. Ayrıca ekranın etrafında bir çentik ve küçük çerçeveler ile tasarlandığı da ayrıca bildiriliyor. Üçüncü ve en küçük telefon ise, iPhone X ‘in yenilenmiş versiyonu olacak, onun form faktörünü koruyacak ancak daha parlak bir lens ve daha büyük bir sensör ile karşımıza çıkacak. 

Yayınlanan rapor ayrıca iOS 12 ile ilgili de bir miktar bilgi veriyor; bunların en önemlisi Face ID ‘nin artık yatay modda da çalışması bekleniyor. Bu da iPad ‘lerin de Face ID teknolojisini alacağına anlamına geliyor. Ayrıca Yeni iPhone ‘lar, Unimicron tarafından üretilen daha güçlü pillerle geliyor. Bu piller ilk olarak Apple ‘ın bu yıl içerisinde piyasaya sürmeyi planladığı üç akıllı telefondan birisi olan iPhone X Plus amiral gemisinde kullanılacak – 3,300 mAh –

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close