Teknoloji

Hitman Sniper, Android Platformu için Kısa Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi!!!

Son zamanların önde gelen mobil oyunlarından olan Hitman Sniper, Android platformu için kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. 

Bundan önce birkaç kez ücretsiz hale gelen ve kısa süre sonra tekrar ücretli olan Hitman Sniper, tekrardan ücretsiz hale geldi. Google Play ‘de 1.5 $ gibi bir ücrete satılan Hitman Sniper, kısa süreliğine ücretsiz hale gelmiş durumda bulunuyor. Ancak, bir iOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız hala oyunu almak için ödeme yapmanız gerekiyor çünkü, Hitman Sniper sadece Android sürümü için kısa süreliğine ücretsiz hale geldi.

Kısaca oyundan bahsedecek olursak; Hitman Sniper, oldukça iyi grafiklerle donatılmış bir FPS oyunudur. Oyunda 150 ‘den fazla görev ve 10 farklı sözleşme ile almış olduğunuz görevlerinizde kullanabileceğiniz 16 eşsiz silah bulunmaktadır. Ayrıca görevlerde almış olduğunuz skorlar ile arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. Eğer sizde bu oyunu indirmek istiyorsanız, kısa süre sonra tekrar ücretli hale gelecek olan Hitman Sniper için elinizi çabuk tutmalısınız.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close