Hakkımızda

12646660_10153897609819841_5273887937716659146_oFizyoterapist Önder KARAKIŞ, Uzun zaman Teknoloji, Eğitim ve Sağlık Alanında Profesyonel Makaleler Yazmış. Milyonlarca kişiye ulaşmış alanında uzman bir Webmaster.

Ayrıca Öğrencilik yıllarında uzun seneler yurtdışında uluslararası eğitim danışmanlığı yapan Önder Karakış, Eğitimini tamamladıktan sonra vatanına hizmet için ülkesine dönmüş, ve Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu Alanında Görevini Sürdürmektedir.

 

Önder KARAKIŞ’ a Şikayet, Öneri Ve Sorularınız İçin Buradan ve Facebook Yolu İle Ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM NO: 0545 216 11 65

Mail Adres: destek@onderkarakis.com

ÖNDER KARAKIŞ’ I FACEBOOK’ DA BUL !!!

ondersonalmayukle

78 thoughts on “Hakkımızda”

  1. merhaba çocuklarımın lenovo ideatab a1000l-f tabletleri var 2 adet. bundaki android sistemi yükseltebilir miyim? mesela lolipop yada kitkat ? oğlumun yüklemek istediği oyunlar hep kitkat gibi versiyonlarda var benim telefonuma sarıyor bu yüzden. şimdiden teşekkürler.

  2. Önder bey birşey sormak istiyorum… Android telefonlarda APK indirme ve telefona kurulum yapmayı iOS yani iPhone iPod a yapabilir miyiz?

    1. iOS da da yapabilirsiniz, ancak bundan önce bu işlemi yapabilmek için cihazınıza admin yetkisi yani jailbreak yapmanız gerekmektedir. bu yetkiyi verdikten sonra android deki dosya yöneticisindeki yapabileceğiniz tüm işlemleri ios dada yapabilirsiniz.

    1. tam olarak gelmedi geldiğinde bloğumuzda ayrıntılı olarak yükleme talimatlarını anlatacağız.

  3. önder bey merhabalar bende teknolojı alanındyım ama kendımı bu alanda yazılımsal olarak daha fazla ıleriye tasımak istiyorum bana sunumunuz ne olur yardımlarınız ne olur acaba ilginize tesekkur ederim iyi çalismalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close