Genel

Ethereum’ dan Devrim niteliğinde Karar

Geçtiğimiz senenin en fazla kazandıran para birimi olan Ethereum bildiğiniz üzere üretim sayısında herhangi bir sınırlama yoktu.

Geçtiğimiz aylarda doruk noktasına ulaşan Ethereum 1200 1300 dolarlardan işlem görüyordu. Ancak son zamanlarda Bitcoin’in ciddi oranda değer kaybetmesine paralel olarak Ethereum da ciddi düşüşler görüldü. 360 dolara kadar gerileyen Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin inde servetini eritmeyi başardı.

Vitalik Buterin bu durumdan müzdarip olacak ki Ethereum un gelişmesine yönelik bir adım attı. Ethereum un üretim sayısına sınırlama getirerek dünyada sadece 120 milyon üretebileceğini duyurdu. Bakalım bu durum karşısında Ethereum un değeri nasıl bir yola girecek hep beraber bekleyip göreceğiz.

Daha Fazla Göster

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close