Dizdeki Ağrılar, Kireçlenmeler Ve Tedavi Şekilleri

82 views

Vücuttaki kemiklerde meydana gelen kireçlenme problemi belirli yaşı geçmiş kişilerde meydana gelmektedir. Eğer diz kapağınızda bir ağrı hissediyorsanız ve oturup kalkarken veya başka bir işle uğraşırken diz kapağınızdan ses geliyorsa muhtemelen kireçlenme problemi ile karşı karşıyasınızdır.

Kireçlenme sorununu çözmek için öncelikli olarak uzun süreli yürüyüş yapıyorsanız dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca diz kapağınızın olduğu bölgeyi çok fazla sıcak olmayacak bir şekilde ılık bir bez ile sabah akşam 2 kere yarım saat süre ile kaplanamanız gerekmektedir. Ve en yakın Fizik Tedavi Merkezine başvurup fizyoterapistler eşliğinde tedavi olmanız gerekmektedir.

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın