İnternetten Para Kazanma Sanati

Dijital Market 25 Milyar Dolar Değer Kaybetti

Son zamanlarda ciddi yatırımlar alan ve ciddi çıkışlar yakalayan dijital paralar yatırımcıların ciddi manada dikkatini çekmeye başladı. 2800 dolardan Bitcoin alan , yada 400 dolardan Ethereum alan yatırımcılar Temmuz ayında ciddi derecede zarara uğradılar. Ancak sene bazında dijital paralara yaklaşırsak yakında Bitcoin ve Altcoinler ciddi bir çıkış yakalayacak diyebiliriz.

Bilindiği üzere son zamanda hızlı çıkış yapan internet para birimleri insanların ciddi yatırım yaptıkları bir araç haline geldi. Bitcoin’ in yanı sıra Altcoin diye tabir edilen Ethereum, Stellar, Siacoin, Digibyte ve Stratis son zamanların en yüksek değerlerine ulaşmıştı. Ancak bu gidiş temmuz ayının gelmesi ile tersine döndü. Bitcoin 2900 dolarlardan 2300 dolarlara kadar geriledi. Ethereum ise 400 dolarlara kadar ulaşırken geçtiğimiz günlerde 180 dolarlara kadar geriledi.

Bu gerileme sonrasında ise panik havası ortaya çıkınca insanlar zararına mevcut yatırımlarını bozdurmaya başladılar. Ancak bu düşüşün çokda uzun sürmeyeceği görüşündeyiz. Çünkü artık herşeyin internet üzerinden yapılabildiği günümüzde insanlar kolay ve ucuz bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabiliyorlar, ve dijital paralar ile de insanlar kolay bir şekilde alışverişlerini sürdürebiliyor. Bundan dolayı kısa zamanda tekrardan ciddi bir çıkış gelecek diyebiliriz.

Daha Fazla Göster

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close