Teknoloji

Apple, 6.5 inçlik Dev iPhone X Plus ‘ı Piyasaya Sürecek!!!

Ünlü Teknoloji Devi Apple ‘ın piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni iPhone 9 ‘un detaylarının ortaya çıkmasının ardından şirketin Eylül ayında iPhone X Plus modelini piyasaya süreceği iddia edildi.

Apple, geçtiğimiz yıl iPhone ‘ların 10.yılına özel olarak kullanıcılarla buluşturduğu iPhone X ile tüm dünyanın dikkatini çekmişti. Akıllı telefon, yenilikçi tasarımıyla birlikte şu anda piyasada bulunan birçok akıllı telefona öncülük etmeyi başarmıştı. Özellikle çentik tasarımı, neredeyse bütün akıllı telefonlarda kullanılır hale geldi. Ancak akıllı telefonda meydana gelen bazı sıkıntılar kullanıcıların tepkisine neden olmuştu. Bunun üzerine Apple, iPhone X ‘in yaşadığı sorunları ne kadar çözmeye çalışmış olsa da kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini giderememişti.

Bunun üzerine geçtiğimiz günlerde Apple ‘ın daha büyük ekranlı bir iPhone X Plus modeli üzerinde çalıştığı iddia edildi. Yayınlanan raporlar, iPhone X Plus ‘ın geçen yılki iPhone X ‘den çok fazla farklı olmayacağını ancak ekran büyüklüğünün ve iPhone X ‘de yaşanan hatalar ve sorunlarının düzeltileceğini belirtiyor. ( iPhone X 5.8 inç iPhone X Plus 6.5 inç ) iPhone X Plus, tasarım açısından iPhone X ‘in aynısı gibi görünüyor.  – çentik, yan düğmeler, anten çizgileri, hoparlörler ve çift arka kamera (ortadaki LED flaşı ile). Tabii ki, Apple ‘ın yeni akıllı telefonunu iPhone X Plus olarak adlandıracağını kesin olarak bilemiyoruz ancak yayınlanan raporlar, akıllı telefonun aslında genişletilmiş bir iPhone X olduğu için en doğru ismin bu olacağını belirtiyor.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close