Android Tablet PC Tamiri Nasıl Yapılır // Tablet Açılmıyor !!!

16.137 views

Son zamanlarda Android tabletlerin Türkiye’ de satışının artması birçok sorunuda beraberinde getirdi. Özellikle çin malı tabletlerin yoğunlukta olması Türkiye’ de tablet servis ihtiyacını hat safhaya çıkardı diyebilirim.

En fazla gözüme çarpan şey ise yeni bir meslek oluşmuş daha tablet eline almamış bilinçsiz kişiler internet sitesi açmış, Ve tablet tamiri adı altında internetde iş yapmaya çalışmaktadır. Tabiki tüketici bir güven sonucu tabletini bu tür insanlara gönderiyor, Belki tabletleri geri bile gelmiyor, Yada yapılmıyor. Son zamanlarda birçok okurumuz bu durumu yaşamış. Bende bundan dolayı bir makale hazırlamak istedim.

pipo-m7

Okurlarımız için 1.tavsiyem tabletinizi tanımadığınız kişilere yada kendini teknik servis olarak tanıtan kişilere gözü kapalı göndermeyin. Türkiye’ de Android tabletleri ve telefonları yapan birçok kurum ve kuruluş var tabiki. Ancak internette site açıp iş yapmaya çalışan yada işi bilmeyen tamirciler tabletinizi tamamen kullanılamaz hale getirebilir, Bundan dolayı bildiğiniz servisleri tercih edin.

Bir diğer söylemek istediğim ise birçok kişi servisim diye tableti tamire alıyor, Ve mail atıyor, Bu tablet nasıl yapılır diye. Lütfen arkadaşlar eğer bilmiyorsanız o markada yada özellikteki tabletin tamirini yaparım diye insanları kandırmayalım.

TÜRKİYE’ NİN EN BÜYÜK ANDROİD TABLET SORUNLARI VE ROM KURULUM REHBERİ

http://www.onderkarakis.com/category/genel/cinli-tabletler/

Yukarıdaki adreste yüzlerce tabletin sorunu ve çözümü bulunmaktadır. İncelemenizi tavsiye ederim…

Google' dan Gelen Son Aramalar:

 • tablet tamiri nasil yapilir
 • tabletim acilmiyor ne yapmaliyim
 • tablet nasıl tamir edilir
 • tablet açılmıyor ne yapmalıyım
 • tablet acilmiyorsa ne yapilir
 • açılmayan tablet
 • tabletin ekranı açılmıyor
 • tablet hiç açılmıyor
 • tablet tamiri
 • android tablet pc

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Android Tablet PC Tamiri Nasıl Yapılır // Tablet Açılmıyor !!! (9 Yorum)

Yorum Yaz

 1. codegen qbix tabletim yükleniyor açılırken ama o sürekli öyle devam ediyor açılmıyor ne yapmalıyım şarjıda tam

 2. ezcool smart touch tabletimin ses sorunu var hiç bi şekilde ses gelmio format attırdım yinede düzelmedi yapılabilirmi?

 3. arkadaşlar benim tabletim D pad7 çin malıdır tabletimi açmak istiyorum ama olmuyor açarken bem beyaz bir ekran geliyor o ekranda kapanmak bilmiyor 5 saat içerisinde kapanıyor ama tabletimde açılmıyor beyaz ekran geliyor ama açılmıyor
  şarjada takıyorum sabaha kadar yinede açılmıyor bir çözüm bulursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum

 4. Birde şu benim onyo tablete bir çözüm bulabilsek. Recovery ekranında yatan android şekli ve üstünde üçgen içinde kırmızı ünlem işareti var. Live Suite veya Phoneix ile kendi romundan başka bir rom kurulmuyor. Lütfen yardım edin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın