İnternetten Para Kazanma Sanati

2018 En Fazla Kazandıran Kripto Mining Şirketleri

Bugün acaba gerçekten crypto mining şirketlerinde kazanç varmı sır buna bir göz gezdirelim.

Birçok takipçimiz bize attığı maillerde a şirketi aylık %20 kar vaad ediyor, B şirketi aylık %30 kazanç vaad ediyor hangisini tercih etmeliyim gibi sorularla gelmekte .

Saygıdeger okurlarımız kripto mining şirketlerinde bu aracı şirketlerin sizlere aylık %20 kazanç verebilmesinin imkanı yok, hatta şu anda crypto market cap yarı yarıya düşmüşken %10 verebilmesi bile aylık imkansız.

Peki bu şirketler neden sizlere %20 %30 kazanç vaat etmekte, neye güvenerekten sizlere bu kazancı verebilmekte. Cevap çok basit PONZİ 🙂 Yeni gelen üyelerin yatırdığı meblayı eski üyelere kazanç olarak vermeye çalışan umut tacirleri ve sivrisinek şirketleri diyebiliriz.

Sağlam çalışan şirketler yokmu , illaki var. Ancak ayda size %3 den fazla şu anda Crypto mining şirketlerinin kazanç verebilmesi hayalden başka birşey değildir

Daha Fazla Göster

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close