İnternetten Para Kazanma Sanati

2018 de En Fazla Kazandıracak Dijital Paralar

2017 yılına bir göz gezdirdiğimizde 2017 yılı resmen dijital paraların yılı olmuştu. Bitcoin Ethereum, Neo, Ada değerini %100 oranında arttırmıştı.

Ancak son zamanlarda yapılan spekülasyonlar nedeniyle dijital market piyasası çok manipüle edildi. Peki 2018 yılında dijital paralar nasıl bir yol izleyecek bunlara değinecek olursak, Dijital paralar artık hayatımızın her alanında aktif rol oynamakta ve artık mobil cihazlar bile blockchain alt yapısını kullanarak dijital paralar ile endeksli çalışmaktadır.

Şu anda dijital market piyasasına bakıldığında Bitcoin Ethereum’un ciddi oranda düşmesi yatırımcıların dikkatini çekmektedir, ancak diğer Altcoinler bitcoin çıkışında ve düşüşünde sürekli düşüş yaşanmasından kaynaklı şimdilik Bitcoin ve Ethereum’ un dışındaki dijital paralardan uzak durulmalıdır.

 

Daha Fazla Göster

emurayden

Merhaba Ben Önder Karakış, Aslen Antalya' lıyım, Sofya Milli Spor Akademisinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyonu bölümünde okuyorum. Ayrıca Teknoloji, Eğitim, Sağlık Ve Android üzerine Özgün makaleler yazıyorum. Hakkımda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ve İletişime geçmek isteyen kişiler Hakkımda Ve İletişim' den ayrıntılı bilgi alabilirler...

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close