Teknoloji

18 Saatlik Pil Ömrüyle Jabra Elite 25e Bluetooth Kulaklıkları Piyasaya Sürüldü!!!

Jabra, Elite 25e adlı yeni bir Bluetooth kulaklık setini piyasaya sürdü ve fiyatı sadece 62 dolar civarında.Kulaklıklar, Salı günü Croma ve diğer Jabra yetkili bayileri gibi çevrimdışı perakende mağazalardan ve Amazon Hindistan’dan online olarak satışa sunulacak.Burada en büyük öne çıkan özellik, Jabra’nın sınıfının en iyisi olduğu iddia ettiği 18 saatlik pil ömrü.

Elite 25e, Bluetooth 4.1 bağlantısı kullanan boyun bandı tarzı kablosuz bir kulaklıktır.Kulaklıklar 48 gram ağırlığındadır ve sadece siyah renkte mevcuttur.Kulaklıkların ayrıca, Google Assistant veya Siri’yi kontrol edebilen özel bir ses kontrol düğmesi bulunuyor.Ayrıca Gelen mesajları okurken kullanabileceğiniz bir özellik bulunuyor.

Jabra’daki SVP Calum MacDougall “Jabra Elite 25e, hareket halindeyken yüksek kaliteli konuşmaları ve müziği değerlendirecek çok görevli bir kablosuz kulaklıktır” dedi. “Hâlihazırda piyasada olan hiçbir ürün, Jabra Elite 25e’nin fiyat noktası için bu seviyede pil ömrü ve deneyim sunmuyor. Bu nedenle, bu ürünün büyük ölçüde başarılı Jabra Elite Sport’ın izinden geldikten sonra Elite adasına layık olduğuna inanıyoruz “diye ekledi MacDougall.

Oldukça ucuz olan bu kulaklık için Avrupa pazarından oldukça talep olacak gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

Alakalı Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close